یکشنبه 12 آذر 1402

نخستین همایش گرامیداشت صنایع کوچک استان

  • 1402/08/29 - 13:52
  • - تعداد بازدید: 37
  • - تعداد بازدیدکننده: 37
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zgvd
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس خبر داد :

تجلیل از 35واحد برتر در نخستین همایش گرامیداشت صنایع کوچک استان

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از برگزاری نخستین همایش گرامیداشت صنایع کوچک استان خبر داد و گفت:در این همایش که همزمان با گرامیداشت هفته بسیج در محل مجتمع فرهنگی -رفاهی دانشگاه شیراز برگزار می شود از 35واحد برگزیده تجلیل می شود.

سید مصطفی هاشمی با اشاره به اهمیت صنایع کوچک در رشد  تولید  و ایجاد اشتغال پایدار و تحقق شعار سال  گفت: این همایش نیز با هدف ارج نهادن به تلاش ها و زحمات فعالان صنایع کوچک بعنوان جهادگران جبهه جهاد اقتصادی و پاسداشت از تلاشگران این عرصه برگزار می شود.
وی افزود:همزمان با برگزاری این همایش،نمایشگاهی از واحدهای توانمند صنایع کوچک نیز از صبح چهارشنبه اول آذر در محل محل مجتمع فرهنگی دانشگاه شیراز برپا می شود و بازدید برای عموم نیز آزاد است.
  مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه در انتخاب واحد های برتر که در این همایش معرفی می شوند شاخص هایی نظیررشد تولید ،ایجاد اشتغال پایدار ،صادرات ، توجه به زنجیره ارزش محصولات اولویت دار،تولید محصولات اولویت دار،استفاده از ظرفیت های واحدهای دانش بنیان  و فناوردر تولید محصولات،دارابودن واحدهای تحقیق و توسعه ،توجه به آموزش کارکنان ،استفاده از خدمات مشاوره ای  و کسب گواهینامه های استاندارد و ...در نظر گرفته شده است
هاشمی گفت:برای شناسایی واحدهای برگزیده ،فراخوانی به واحدهای صنایع کوچک ارسال شد و  واحدها در گام نخست  بصورت خود اظهاری نسبت به تکمیل فرم مربوط اقدام و در مراحل بعدی اطلاعات موجود ،صحت سنجی و سپس در هیات داوری واحدهای برتر انتخاب شدند..
این همایش با حضور مسولان استانی و کشوری و فعالان صنعتی  روز چهارشنبه اول آذرماه امسال از ساعت 16در محل مجتمع فرهنگی -رفاهی دانشگاه شیراز  در خیابان ساحلی برگزار می شود.
صنایع کوچک به صنایعی گفته می‌شود که تعداد شاغلان آنها کمتر از  ۵۰ نفر است .
براساس آمار بیش از 90درصد از صنایع مستقر در شهرک های صنعتی فارس را صنایع کوچک تشکیل می دهند.
این همایش با همکاری استانداری فارس،اداره کل صمت استان ،سازمان  بسیج مهندسین صنعت و معدن استان و سازمان بسیج کارگری و کارخانجات استان  و توسط شرکت رویدادسازان توسعه برگزار می شود

  • گروه خبری : اخبار استانی,گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت چپ,گروه اسلایدر سمت راست,گروه اطلاع رسانی
  • کد خبر : 23443
کلمات کلیدی

تصاویر

تنظیمات قالب